OKAZION!!! (I pershtatshem per cdo aktivitet)

Jepet me qera nga: Endrit Dje 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 400 EUR / muaj

Sipërfaqe: 143 m2
Komuna: Berat
Hapësirat : Zyra
Ambienti ndodhet në qendër të qytetit të Beratit, shumë pranë institucioneve më kryesore. Është i pozicionuar pranë rrugës Antipatrea si dhe ka në dispozicion vend parkimi. Ambienti ështe i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, ( zyrë, farmaci, klinikë mjeksore, bankë, qendër estetike, etj)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim