OKAZION!!! (i përshtatshëm për çdo aktivitet)

1 400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Endrit Dje 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Sipërfaqe
Komuna
Berat
Hapësirat
Zyra
Ambienti ndodhet në qëndër të qytetit të Beratit, shumë pranë insitucioneve më kryesore. Ndodhet buzë rrugës Antipatrea si dhe ka vënde parkimi në dispozicion. Është i përshtatshëm për zyra, klinikë mjeksore, farmaci , bankë, elektroshtëpiake, etj
Leaflet
Në fillim