jepet me qera

0 LEK

Shitet nga: arjol 08 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Hapësirat
Të tjera
jepet me qera ambjen ne vije te par perball fabrikes se tullve
siperfaqia 130 metra katror si dhe vende parkimi perpara dyqani esht i paster si brenda dhe jash i gacem per cfare do lloi biznesi nga ana juai si dhe per makzin dhe cfare do lloi biznesi per me shum informacion kontaktoni ne nr e telit 069847448
Leaflet
Në fillim