Objekt me qera ne Tiranë

70 000 LEK

Shitet nga: anonim 01 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Ne nje pozicion te favorshem per zyra e dyqane, ngjitur me Gjimnazin Sami Frasheri afer ish kinema 17 nentori.Me nje siperfaqe totale prej 65m2,2 dhoma me nga 30 dhe 20 m2,koridor dhe banjo e kompletuar, mundesi per tu kthyer ne nje hapsire te vetme. 70000 mije lek te reja ne muaj i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim