Publikuar: Qer 30 2022 03:56

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 200 m², Vasil Shanto

EUR

Publikuar: Qer 30 03:56
Shikime: 298
Shitet Ambient per zyra ne zonen e Vasil Shantos.

Ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe organizohet ne 5 ambjente pune, 1 depo dhe 4 tualete.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe me te gjitha investimet baze.

Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si call center, klinika dentare, estetike etj.

Cmimi:260.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione