Publikuar: Qer 30 2022 03:56

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 71 m² 205.000

EUR

Publikuar: Qer 30 03:56
Shikime: 335
Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dyqan . Ambienti eshte i organizuar : Kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. Ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone mjaft e frekuentuar . Ndodhet buze rruge dhe eshte aktualisht me qera afatgjate. Cmim: 205.000 Euro. Disponon hipoteke te rregullt!

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione