Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 290 m²

180 000 EUR

217 000 EUR

Shitet nga: EURO ESTATE ALBANIA 19 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Ambjenti ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rregulluar dhe I kompletuar . Sipërfaqa e brendshme 290 m2, biznes i Kompletuar SPA , I investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi të kompletuara, 1 banjo turke , 1 Sauna për 3 persona ,1 solar, 1 xhakuzi me hidromasazh, 3 tualete ,3 dushe ,1 magazinë 100 m2 ,4 kondicionere. Ambjenti shitet me gjithe biznesin e kompletuar per arsye emigrimi ose mund te pershtatet ne cdo lloj biznesi qe deshironi. Cmimi: 180.000 Euro. Me dokumentacion te rregullt hipotekor!
EURO ESTATE ALBANIA
0694030502
Leaflet
Në fillim