Shitet

Shitet nga: Agron 17 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Rruga Myslym Shyri, pas ish Ekspozites

Shitet ambient i gatshem per biznes. Kati i pare, 76 m2 dhe 50 m2 verande, cmimi 2500€/m2 i diskutueshem, veranda nuk perfshihet ne cmim. Nje pjese e ambientit dhene me qera ekzistuese.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim