Shitet Vile 2500m per Agroturizem

200 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Dje 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet Vile me sip,2500m truall,dhe vila ka nje sip,130m 1 kate, eshte ndertuar aktualisht,me prespektiv mund te ngresh dhe 2 kate te tjera per Hotel ose Banim.
Mund te perdoret per Agroturizem se ka nje hapesire shume te bollshme dhe eshte e mbjell me te gjitha frutat e stines,dhe eshte e rrethuar e gjitha me mure.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
  Online
0694822228
Leaflet
Në fillim