Publikuar: Pri 28 2022 01:41

Shitet palester te Parku 7 Xhuxhat

EUR

Publikuar: Pri 28 01:41
Shikime: 73
Ofrojme per shitje aktivitet tregtar te Parku 7 Xhuxhat. Aktiviteti zhvillohet ne nje salle me siperfaqe 188 m2 dhe eshte e pajisur me mjete te posacme per te zhvilluar ushtrime gjimnastikore. Shitja perfshin ambjentin bashke me pajisjet. Aktualisht palestra eshte e dhene me qira te konsiderueshme dhe perben nje mundesi shume te mire investimi.

Zona ku pozicionohet ambjenti, i cili shfrytezohet si palester, eshte ideale për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj dhe ofron një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Vendodhja eshte strategjike jo vetem per faktin e afersise me qendrën e kryeqytetit, por edhe të lidhjes se drejtpërdrejte me akset kryesore, me unazën e vogël, unazën e madhe (10 minuta distance), Bulevardin Qendror (2 minuta) dhe me akses të pakrahasueshëm me intisitucionet e administrates publike, qendrore e vendore, institucionet financiare, arsimore, qendrat tregtare, etj. Larmia e sherbimeve qe ofron zona e bejne kete te fundit nje nga me te lakmuarat ne kryeqytet si per banim ashtu edhe per zhvillim biznesi. Infrastruktura perreth ofron korsi te dedikuara per kembesore dhe bicikleta gje qe rrit frekuencen e levizjes perqark duke gjalleruar vendin.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni.

Numri i kontaktit eshte aktiv vetem ne celular dhe nuk funksionon ne whatsapp.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione