Shitet ose jepet me qera Shkolla

950 000 EUR

Shitet nga: Century 21 Gold 07 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
SHITET SHKOLLE OSE JEPET ME QIRA NE KAMEZ, me truall 2700m2 dhe ndertese 1800m2 (4 kate×450). Objekti ka ndertim cilesor, parkim, ngrohje centrale salle 300m2 ne qender te Kamzes. Shkolla ka sistemin parashkollor deri ne gjimnaz. Qeraja eshte 4500 euro (i diskutueshem). Objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Century 21 Gold
0693019885
Leaflet
Në fillim