Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 17 2022 06:13

Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas

EUR

Publikuar: Qer 17 06:13
Shikime: 261
Shitet Objekt Biznesi+ Truall.

Objekti ndodhet në zonën e Rinasit,ngjitur me Aeroportin "Nënë Tereza".

Objekti përfshin një sipërfaqje tokë arë prej 3472m2 dhe një ndërtesë.

Ndërtesa ka strukturë 2-katëshe ku:
-Kati i parë me sipërfaqje 130m2 funksionon si Bar-Restorant dhe
-Kati i dytë me sipërfaqje 130m2 funksionon si Hotel i përbërë nga 4 Dhoma.

Objekti ofron dhe shërbime të tjera si Car Rental(Makina me Qera) ,Lavazh etj.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Opsion ideal investimi!

Për ta vizituar na kontaktoni!
Real Estate Komuna
Përshkrimi i linkut

Real Estate Komuna

Real Estate Komuna vjen pranë çdo individi dhe biznesi me prona okazion, apartamente në shitje, ambjente biznesi me qera sipas nevojave dhe kërkesave të çdo situate. 

Me një staf profesional dhe të dedikuar jemi vetëm një telefonatë larg. Ju asistojmë dhe ndjekim për blerjet, shitjet dhe qeradhëniet e çdo hapsire.

Na kontaktoni në numrin e telefonit: +355697015481
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr Merdar Shtylla, Komuna Parisit Tirane Tregoje në hartë

00355697015481

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Real Estate Komuna vjen pranë çdo individi dhe biznesi me prona okazion, apartamente në shitje, ambjente biznesi me qera sipas nevojave dhe kërkesave të çdo situate. 

Me një staf profesional dhe të dedikuar jemi vetëm një telefonatë larg. Ju asistojmë dhe ndjekim për blerjet, shitjet dhe qeradhëniet e çdo hapsire.

Na kontaktoni në numrin e telefonit: +355697015481

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione