SHITET BIZNES RESTORANT

40 000 EUR

Shitet nga: Rex 27 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Shitet biznes restorant agroturizem. Momentalisht eshte ne pune. Me 24 tavolina jashte ne oborr, 9 tavolina ne verande dhe 12 tavolina brenda ne restorant. Ambient shume relaksues. Toka e mbielle me peme dhe prodhime te ndryshme. Ne total 9 hektare toke e punuar dhe kend lojrash per femije. E punuar dhe e mirembajtur. Kuzhina ne gjendje shume te mire & e kompletuar totalisht. Gjithashtu, siper restorantit ndodhen 8 dhoma hoteli, 4 te kompletuara dhe 4 bosh. Adresa: Vaqarr fshat, Arbane. Per cdo informacion, mund te na vizitoni ose telefononi ne nr. 0693511182 CMIMI : 40.000 EURO
Në fillim