Shitet Bar-Club ( Super Okazion)

140 000 EUR

Shitet nga: alb-land imobiliare 12 Korr 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 192 m2 te brendshme dhe 50 m2 kat mezzanine.Totalisht i kompletuar me te gjitha pajisjet e banakut, arredim, punime mjaft cilesore, ndricim Led dhe fasade xhami. Me hipoteke.
Ambienti ka operuar per nje kohe te gjate si bar dhe club dhe ka klientele te fituar.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri midis QSUT dhe Ministrise se Mbrojtjes, me akses te lehte ne rrugen e Dibres.
Shitet me nje cmim ekskluziv vetem per 140.000 Euro total ( cmimi i tregut 1.300 E/m2, sa gjysma e vleres se tregut)
Ka mundesi nderrimi me apartament + diferencen.
Kjo oferte eshte e limituar.
Jepet me qera ne rast kerkese. (700 Euro/Muaji)
Mos e humbisni kete oferte te rralle, kontaktoni tani ne numrat tane.
alb-land imobiliare
044320200/ 0684045499
Leaflet
Në fillim