Shitet, Ambjent, Fresku me qera 180 euro

Shitet nga: Orlind Morina Dje 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
fresk
Sipërfaqe
100 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut në rrugën e Telferikut në zonë të preferuar dhe buzë rruge.Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 .Ka orientim perëndim dhe sipërfaqe totale 100m2 .Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.• kondicioner dhe aspirim • Pamje nga rruga kryesore •jepet edhe me qera 180 euro
Për ta vizituar na kontaktoni!
https://www.facebook.com/lindimorina2020/
0699373015
Orlind Morina
Future Home
Orlind Morina
0699373015
Leaflet
Në fillim