Paisje fastfood

3 500 EUR

Shitet nga: klevisi 14 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten paisje fast foodi shum pak te përdorura si: frigorifer banak,frigorifer kollon, tostiere, friteze,mbajtëse patatesh, aspirator shum te mirë, zgare për pjekje mishi te ndryshme, karrike dhe tavolina drruri, banak drruri, televizor. Te gjitha paisjet e përmendura me sipër kushtojnë 3.500 euro.
klevisi
0698873227
Leaflet
Në fillim