Okazion me qera 🆘🆘

Shitet nga: Lavazh 11 Tet 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Jepet lavazh me qera prane qenders tregtare teg ..
300 metrra sa kalon hotel eklipsin rruga nacionale tirane elbasan .
Lavazhi ka klientelen e vete pasi eshte i kosoliduar ne trreg sepse ka 12 vite si lavazh !
Disponoj dy kapanone 1 pompe 250 bar!
I fshese me
Korent super e fuqishme me dy motorra!
Uji eshte pa pagese . Nje mundesi ideale per
Tu vet punesuar cmimj 200€ ne muaj
Si fillim 2 muaj parapagim! Muaj i pare dhe i fundit ..
Koh zgjatja e qeras eshte sa te doje klienti ! Jepet me qera per ato qe ja kan inden lavazhit jo per amatore me bo prova!
Tag audi a8 bmw golf ml cayenne range rover
Kamiona fadrrome furgona dyqane lokale pasat ford
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim