MAGAZINE 200m2NE TIRANE

70 000 EUR

Shitet nga: indrit 31 Gush 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
SHITET AMBJENT I PERSHTATSHEM MAGAZIN SERVIS PUNISHTE DURALUMIN ETJ.ME ZYR EDHE ME TUALET .DHE ME ARJOSJE DHE DRITARE AMBJENTI ESHT TEK EKSPOZITA .200MK ....-VLERA REALE 170000 EURO SHITET PER ARSYE PERSONALE AMBJENTI SHITET 70000 EURO
Leaflet
Në fillim