future15844 , Shitet,Kapanon+Toke,Yrshek

240 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: FUTURE HOME 23 Tet 14:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
FUTURE HOME
Shitet,Vile,Yzberisht 160 000 EUR
Shitet,Toke,Prush(future14424) 470 000 EUR
Shitet,Apartament 3+1,Misto Mame(UNA17668) 95 000 EUR
Qera, Lokal, Shallvaret, Tirane. 1 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Disponojmë Kapanon dhe Tokë për shitje.
Ambjenti ndodhet në Yrshek dhe ka sipërfaqje totale 2400m2 ku 2000m2 është sipërfaqja e tokës dhe 400m2 është sipërfaqja e kapanonit.
Ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumëllojshmëri biznesesh.Ambjenti ka hapësirë për parkim makinash.Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni!
FUTURE HOME
Future Home, kompani Real Estate ne treg prej vitesh, punon me seriozitet dhe perkushtim. Agjentet tane jane te kualifikuar per tregun vendas, tek ne mund te gjeni informacion te plote rreth pasurive te patundshme legjilacionit dhe ndjekien hap pas hapi te cdo transaksioni. Tek ne do gjeni Profesionalizem , sinqeritet dhe passion per punen. Per ne klienenti eshte mbret dhe nga Futurehome ka mar gjithmon me te miren! Stafi i siguron bleresve dhe shitesve te interesuarve per investime prona te patundshme ne tregun shqiptar, plostsojm dhe i gjendemi klientit per cdo kerkes qe disponon ! Kete sukses na i mundeson stafi dinjitoz dhe passioni per te realizuar cdo deshir te klienteve. Futurehome disponon prona ne gjithe tiranen dhe mbare shqiprin! Tek ne do gjeni konsulenc reth investimeve ne tregun shqiptare, ku do ju ndihmojn te jeni te sukseshem ne investimer tuja ! Bashkohu me Future Home dhe do gjesh pronen qe ke enderruar gjithmon !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Teodor Keko Tregoje në hartë
0693076666
http://futurehome.al/
FUTURE HOME
  Online
0697015476
Leaflet
FUTURE HOME
OPP14417, Qera, Ambient, QSUT 580 EUR
Shitet, Duplex, Rruga 5 Maji 42 000 EUR
Qera ,Ambient, Rruga E Durrësit, Tiranë 500 € 500 EUR
Qera,Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë. 550 550 EUR
Në fillim