Bar Kafe

5 LEK

Shitet nga: Besjan 13 Sht 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Shitet Bar kafe . Bari ndodhet tek Kthesa Kamzes , Maleziani perball Casa Italia . 38m katror brenda dhe 26m katror jashta . Cmim i arsyeshem .
Leaflet
Në fillim