Bar kafe,Blv Bajram Curri,sip 350m2 Nderrohet

500 000 EUR

Shitet nga: Lokal Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Shitet bar kafe Blv Bajram Curri sip 230 m2,ku 80m2 sip brendeshme,80 m2 me tende pedane dhe xhama,70 m2 lulishte me cadra ,me certifikat pronsie( njesi tregtare)dhe veranda me certifikat pronesie(truall)pa takse bashkie,lokali eshte super i investuar dhe arreduar ne 2019.Mundesi zgjerimi 120 m2 verande,opsjonale.Nderrohet
Leaflet
Në fillim