Bar kafe,Blv Bajram Curri,sip 230m2

Shitet nga: Lokal Dje 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet bar kafe Blv Bajram Curri sip 230 m2,ku 80m2 sip brendeshme,80 m2 me tende pedane dhe xhama,70 m2 lulishte me cadra ,me certifikat pronsie( njesi tregtare)dhe veranda me certifikat pronesie(truall)pa takse bashkie,lokali eshte super i investuar dhe arreduar ne 2019.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim