Ambjent ne shitje, Shkolla Baletit

0 EUR

Shitet nga: Prona ne shitje1 22 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Shitet ambjent me siperfaqe 99m2, ambjenti ka funksionuar si bar-kafe, eshte i pajisur me banak, tavolina, karrike dhe cdo gje qe nevojitet per nje biznes te tille. Disponon certifikate pronesie. Cmimi: 220000 euro i diskutueshem/mundesi nderrimi .

Lokali ndodhet ne pallatin ngjitur me shkollen e baletit, kati 2.

Cel: 0692404042
Prona ne shitje1
0692404042
Leaflet
Në fillim