Publikuar: Jan 20 2022 01:35

Ambient biznesi me qera

Publikuar: Jan 20 01:35
Shikime: 228
Jepet me qera ambienti me siperfaqe 800 m2
Kapanon i perfshire me siperfaqe 180 m2 dhe i shtruar me beton .
Disponon nje zyre + tualet , gjithashtu drita dhe uje me sontë 24h .
Ambienti eshte ne rruge kryesore dhe eshte i rrethuar me porte dhe kangjella .
I pershtatshem per servis makinash , varreza , parking , parking i mjeteve te renda , Lavazh , magazinim etj .
Adresa : Rruga e Rinasit ( kthesa LAKNAS )
0685237900
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione