Shitet ndertese per Hotel mbi Santa Quaranta

450 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 1+1 ne shitje 45 000 EUR
Apartament ne sarande me pamje ballore 88 000 EUR
Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit 61 000 EUR
Shitet papafingo me pamje Fantastike 360 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Hapësirat
Të tjera
Shitet Ndertese per hotel 4 kateshe 800m2 me mbi 30 dhoma.Ndertesa ndodhet ne nje zone te preferuar mbrapa Santa quaranta.Na kontaktoni per me shume informacione
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Visit our store page
Sarande Show on the map
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 1+1 i mobiluar 50 000 EUR
Penthouse me pamje fantastike  ne shitje 215 000 EUR
Shtepi private ne Ksamil 175 000 EUR
Dyqan+apartament ne Sarande 105 000 EUR
Në fillim