Jepet me qera ambjente + shtepi ne Pogradec

Shitet nga: Oliver Kllomollari 22 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet ose jepen me qera ambjente dhe shtepi per arsye emigracioni. Trualli 500m2 K1 300m2 lokal dasmash ne gjendje pune , k2 300m2 gjysem i perfunduar , k3 shtepi 150m2 3 dhoma + guzhine +banjo dhe ballkon perpara dhe anash , cmimi i arsyeshem
Oliver Kllomollari
0698425793
Leaflet
Në fillim