Shitet ambjent bisnesi Bar restorant Hotel

0 LEK

Shitet nga: Grand 10 Gush 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Hapësirat
Të tjera
Shitet ambient bisnesi Hotel prane autostrades Fier Lushnje te Pushimi shoferit, Hoteli ne gjendje pune me klientel te rregullt, me akomoditet bashkohor, dokumenta te rregullta, dhe i hipotekuar, per me shume informacione na kontaktoni.
Leaflet
Në fillim