Shitet, Objekti 2 Kate Lokal+ Banesë, Librazhd. 34

349 000 EUR

Shitet nga: kela 07 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Hapësirat
Të tjera
Shitet, objekti, në aksin nacional Librazhd-Prrenjas.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e ndërtimit: 400 m2
• Sipërfaqja totale: 500 m2
• Truall: 500 m2 (në pjesën e pasme të ndërtesës).
• Orientim Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
•Strukturë 3 katëshe
Organizimi:
Kati 1: Lokal 4m lartësi, sipërfaqe 400m2, ballkon 40 m2, 2 tualete.
Kati 2: Lokal 3m lartësi, sipërfaqe 400m2, ballkon 40 m2, 2 tualete.
Kati 3: Banesë 3m lartësi, sipërfaqe 160m2.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• E mbuluar me tjegulla greke.
• Ndërtim i ri
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
•Mundësi parkimi në pjesën e përparme të ndërtesës.
• E pozicionuar në një zone strategjike.
•Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione