Bar resorant Sofra ne Librazhd

350 000 EUR

Shitet nga: Bar resorant 22 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Komuna
Librazhd
Hapësirat
Të tjera
Ambjent tradicional punime guri dhe drruri; 2 kate + mundesi ndertimi, buze rruges kryesore, i pershtatshem per hoteleri
Bar resorant
0683612936
Leaflet
Në fillim