Okazion Shitet Restorant 2 katesh me 2400m2 toke.

270 000 EUR

Shitet nga: Bajram 06 Tet 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Okazion .Restorant 2 katesh dhe toke 2400m2 .
Sipërfaqe
2400 m2
Komuna
Lezhë
Hapësirat
Të tjera
Restorant dy katesh me siperfaqe ndertimi 250m2 per kat. Kati i 1 i perfundur kati i dyte i paperfunduar . Buze autostrade vetem 4 km larg hyrjes se Lezhes me nje cmim okazion krahasuar me cmimin per m/katror ne ate zone . Ka dhe 2400m2 toke perreth dhe hapesire te mjaftueshme per te zhvilluar cdo lloj biznesi tjeter . Toka dhe ndertesa jan te hipotekuara pra esht komplet ne rregulla me tgjitha letrat e mundshme . Shitet per pamundesi per ta shfrytzuar nga largesia.
Leaflet
Në fillim