Okasion

300 EUR

Shitet nga: Okasion 26 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Hapësirat
Të tjera
Shitet bar restorant ne gjendje pune aktuale objekti ka 380 meter katrorë ndertes dhe 2 delym tok nje parking te madh ne rrugen nacionale (fushkruj-Kamëz) lokali esht i kompletuar me guzin gatimi dhe tavolina karrike per 240 persona ne sall dhe cdo gje qe i duhet nje restoranti i kompletuar kondicioner dhe aspirim cdo gje ok brenda, me nje lulishte te perkryer jasht mos e humbisni esht vertet nje okasion te interesuarit mund te kontaktojn ne nu 0682897411
Okasion
0682897411
Leaflet
Në fillim