Objekti jepet me qera

0 LEK

Shitet nga: Shpetim Kapllani 05 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Hapësirat
Të tjera
Jepet me qera Objekti eshte i pershtatshem per cdo lloj bisnesi sapo ndertuar me nje cilesi te larte punimi me siperfaqe 360 m2
shesh parkim
Rrejt elektrik
Fasad Xhami
Objekti ndodhet buze rruges Fushe-Kruje Kruje
Dhe teper i favorshem per biznes
Shpetim Kapllani
0692631571
Leaflet
Në fillim