Published: Korr 12 2018 06:35

Shitet Objekt plus truall

Published: Korr 12 06:35
Views: 13
Shes objekt 105 m2 dhe trualli 80m2 ne aksin korce erseke km i dyte prane antena korca.Objekti dhe trualli eshte me dokumenta te rregullta legalizim dhe hipotekuar. Kontakt 0692913984
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
13
0692913984

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information