Shitet biznesi

1 LEK

Shitet nga: Seman 16 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Fier
Hapësirat
Të tjera
Shitet lokal plazhi ne zonen Seman- Fier e territor 400m katror siperfaqja e lokalit 100metra katror ndertim druri, guzhina 20mkatror me te gjitha pajisjet ne gjendje pune
•Zgare qymyre
•Friteze me gaz
•Tostjer me gaz
•Sobe gazi
•Te gjitha serviset pjata thike pirunje,luge
•Frigirifer ngrires mish dhe peshk 20 litra
•Frigorifer banak
•Frigorifer kollon
•Tavolina platike 20 komplete bashke me karriget
•Shezllona 88cp
•Cadra kashte me strukture hekuri 44cp
•Tavolina plastike per cadrat 44cp
•Tualete burra dhe gra
•Depozita uji dy cp
•Dushe per pushuesit dy cp
Lokali ka 15 vite gjendje te rregullt pune shitet per arsye emigrimi .Sebashku me lokalin shitet dhe nje rulot Burstner ne gjendje te shkelqyer
Leaflet
Në fillim