Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 15 2022 09:54

Shitet Ambjent Biznesi yzberish,Tirane-13365173

EUR

Publikuar: Dhj 15 09:54
Shikime: 146
🎯Listim i ri Super Okazion _Arta Imobiliare🎯
https://artaimobiliare.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/13365173
🏡Shitet ambient biznesi ne Yzberisht.Tirane.
📍Njesia eshte ne katin e pare. me siperfaqe 46.6 m2 eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi.
🔴Aktualisht ambjenti eshte i dhene me qira.
💥Pozicionimi shume i mire ,si edhe cmimi shume ekonomik e favorizon bleresin e mundshem per nisjen e aktivitetit te suksesshem.
📜Dokumentacion i rregullt hipotekor
💰Cmimi i shitjes 2.000Euro/ m2
Për më tepër Informacion na kontaktoni :
📮[email protected]
📲0675000024 & 0675000024
Përshkrimi i linkut

Arta Imobiliare

Agjensia Imobiliare Arta është themeluar në vitin 2017 duke operuar me sukses gjatë gjithë këtyre viteve.
Stafi ynë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së blerjes ose shitjes të një prone, dhe duke ju suportuar gjatë gjithë proceseve të nevojshme ligjore.

Nëse jeni në kërkim të shitjes apo blerjes së shtëpisë tuaj, apartamentit, apo vilës, zyrave më të përshtatshme për biznesin tuaj apo hapsira të tjera funksionale ne jemi këtu për ju.

Nuk është më e nevojshme të konsumoni të afërmit tuaj apo të shkëputeni nga puna dhe rutina e përditshme për t'u vënë në kërkim të shtëpisë tuaj. 
Kjo është detyra jonë. Që t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri apartamentesh në shitje, okazione shtëpish dhe oferta për hapsira të ndryshme në shërbim të nevojave tuaja, në vendodhjet më të kërkuara dhe më të përshtatshme për ju.
Në jug të vendit:  Fier, Vlorë, Sarandë.
Në veri apo në Shqipërinë e mesme: Tiranë, Durrës, Elbasan. 
Ne investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj.
Në këtë mënyrë rritim mundësitë për më teper alternativa, oferta dhe okazione që çdokush të bëj zgjedhjen e duhur por mbi të gjitha të mbeteni të kënaqur nga puna jonë.
Për më tepër duhet të përmendim që vetë klientët tanë janë reklama jonë më e mirë. 

Shërbimet që ofrojmë:

Marketing, shitje, oferta, okazion dhe promovim për pasuritë e paluajtshme në formatin online dhe nëpërmjet kontakteve tona.
Këshillim profesional nga ekspertët më të mirë mbi vlerën e pasurive të paluajtshme.
Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave.
Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të liçencuara.
Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave.
Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes.
Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë.

Shërbime të tjera shtesë që ju ofrojmë pas shitjes është transporti, mbështetja teknike, arkitekt i brendshëm etj.
Makina me qera dhe paketa turistike.
Mos hezitoni të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit 00355676004400; 00355672040034 ose na shkruani në emailin tonë: [email protected]

Gjithashtu mund të vizitoni profilin tonë ne Merrjep.al 
Arta Imobiliare

Ju mirëpresim dhe pranë zyrave tona: Ruga Rauf Nallbani, Fier - qyteti (Fier)
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensia Imobiliare Arta është themeluar në vitin 2017 duke operuar me sukses gjatë gjithë këtyre viteve.
Stafi ynë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së blerjes ose shitjes të një prone, dhe duke ju suportuar gjatë gjithë proceseve të nevojshme ligjore.

Nëse jeni në kërkim të shitjes apo blerjes së shtëpisë tuaj, apartamentit, apo vilës, zyrave më të përshtatshme për biznesin tuaj apo hapsira të tjera funksionale ne jemi këtu për ju.

Nuk është më e nevojshme të konsumoni të afërmit tuaj apo të shkëputeni nga puna dhe rutina e përditshme për t'u vënë në kërkim të shtëpisë tuaj. 
Kjo është detyra jonë. Që t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri apartamentesh në shitje, okazione shtëpish dhe oferta për hapsira të ndryshme në shërbim të nevojave tuaja, në vendodhjet më të kërkuara dhe më të përshtatshme për ju.
Në jug të vendit:  Fier, Vlorë, Sarandë.
Në veri apo në Shqipërinë e mesme: Tiranë, Durrës, Elbasan. 
Ne investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj.
Në këtë mënyrë rritim mundësitë për më teper alternativa, oferta dhe okazione që çdokush të bëj zgjedhjen e duhur por mbi të gjitha të mbeteni të kënaqur nga puna jonë.
Për më tepër duhet të përmendim që vetë klientët tanë janë reklama jonë më e mirë. 

Shërbimet që ofrojmë:

Marketing, shitje, oferta, okazion dhe promovim për pasuritë e paluajtshme në formatin online dhe nëpërmjet kontakteve tona.
Këshillim profesional nga ekspertët më të mirë mbi vlerën e pasurive të paluajtshme.
Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave.
Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të liçencuara.
Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave.
Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes.
Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë.

Shërbime të tjera shtesë që ju ofrojmë pas shitjes është transporti, mbështetja teknike, arkitekt i brendshëm etj.
Makina me qera dhe paketa turistike.
Mos hezitoni të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit 00355676004400; 00355672040034 ose na shkruani në emailin tonë: [email protected]

Gjithashtu mund të vizitoni profilin tonë ne Merrjep.al 
Arta Imobiliare

Ju mirëpresim dhe pranë zyrave tona: Ruga Rauf Nallbani, Fier - qyteti (Fier)
Ruga Rauf Nallbani, Fier 0676004400 http://www.artaimobiliare.com/sq

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione