Shitet karburant 750m2 okazion

200 000 EUR

Shitet nga: Al 19 Gush 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
Hapësirat
Të tjera
OKAZIOOOON .PER ARSYE EMIGRIMI SHITET KARBURANT NE ELBASAN I CILI NDODHET NE UNAZEN JUG-LINDORE .SIP TOTALE 750 METRA KATROR.KARBURANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE ESHTE DHENE ME QERA .CMIMI 200 000 EURO .VETEM SMS SERIOZE NE NR 0695803058 PO VETEM NE ₩HAT APP
Leaflet
Në fillim