Ambjente

0 LEK

Shitet nga: Ferdi 02 Korr 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Hapësirat
Të tjera
Jpen siperfaqe toke me qera per biznes ose per parkime kamjonash deri ne 10 kamjona. edhe dyqane me qera .qeraja simbas siperfaqe .dhe nje lokal me qera.qeraja nuk flitet ne tel.
Leaflet
Në fillim