Shitet Truall dhe Magazine

Shitet nga: Skender 09 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Adresa: Shkozet , Durres
Sipërfaqe: 1469 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Ne lagjen Nr.14. Shkozet Durres, brenda ish Ndermarrjes se Serave,shitet truall me siperfaqe 1469 m² , nga te cilat 411m² jane te mbuluara (reparte pune). Prona eshte me Certifikate Pronesie.
Cmimi i shitjes eshte sa referenca e zones.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim