SHITET/NDERROHET DYQAN -Shkembi i Kavajes 1330€m/2

1 330 EUR

300 000 EUR

Shitet nga: Andi 13 Dhj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Okazion

SHITET/NDERROHET DYQAN ne Durres tek Shkembi i Kavajes
- Buze detit.
- Ambienti ka nje siperfaqje totale prej 225 m2 dhe 100 m2 verande te organizuar ne:
*hapesire 125 m2 siperfaqje ne katin e 1-re dhe me siperfaqje 100 m2 ne Bodrum
-100 m2 Verande
-Ka nje truall me kapacitet rreth 60 shazllone.
-Mundesi Parkimi.
-Eshte ambient shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesesh bregdetare, si:
*Bar-restorant, piceri, bar koktej, ambiente zyrash per sherbime te ndryshme turistike etj.
-Mund te jete zgjedhja juaj ideale per aktivitet biznesi duke u pozicionuar 0 distance nga deti.
Leaflet
Në fillim