Shitet Ambjent Biznesi Okazion!

100 000 EUR

Shitet nga: Admiri 11 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Bulevardi Kryesor Durres
Sipërfaqe
93 m2
Komuna
Durrës
Hapësirat
Të tjera
Shitet ambjent biznesi ne Durres.Objekti ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar ne qender te Durresit ne bulevardin kryesor.Ambjenti eshte ii gatshem per cfardo lloj biznesi.Aktualisht eshte perdorur si rrobaqepesi prej shume vitesh.Objekti eshte i hapur dhe mund te behen cfaredolloj ndryshimi ne lidhje me ambjentin e brendshem.Eshte e ndare me kartoxhez ne pershtatje me ambjentin e punes.Perbehet dhe nga nje ballkon i vogel.Objekti mund te perdoret si biznes i ndryshem si psh: parukeri , rrobaqepsi,zyra projektuesish, cerdhe femijesh,kopesht,qender gjuhesh te huaja,dentist,klinika private etj.
Per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit!
Vetem Telefonata serioze.Shite per arsye te shpernguljes nga Durresi.Me letra te rregullta.
Cmimi i negociueshem! Nxitoni te krijoni biznesin tuaj!Ambjenti i pershtatshem per cdo gje.
Kontaktoni: 0696020044
Admiri
0696020044

WhatsApp:
0696020044
Leaflet
Në fillim