Shitet Ambient Biznesi

130 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Admaiora.al 12 Nën 09:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Hapësirat
Të tjera
Shitet Ambjent Biznesi tek Vollga. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 109m2 ku 62m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 47m2 eshte verande. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambjenti disponon 2 tualete.
Admaiora.al
Pavarësisht nëse po kërkoni pronë në shitje ose pronë me qira, Ad Maiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni direkt. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm disa sekonda. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania Tregoje në hartë
00355697066689
https://admaiora.al/

https://admaiora.al/pronat/shitet-114/

Leaflet
Admaiora.al
Shitet TOKE 100 000 EUR
Jepet me qera Ambient Biznesi 130 EUR
Jepet me qera 1+1 180 LEK
Jepet me qera Ambient Biznesi 300 EUR
Në fillim