Shitet Ambient Biznesi

40 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Admaiora.al 12 Nën 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Admaiora.al
Shitet Apartament 1+1 20 000 EUR
Shitet Toke 0 EUR
Shitet shtepi private + toke 70 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 78 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Hapësirat
Të tjera
Shitet ambient Biznesi,ne zonen e plazhit.Buze rruge kryesore.I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Admaiora.al
Pavarësisht nëse po kërkoni pronë në shitje ose pronë me qira, Ad Maiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni direkt. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm disa sekonda. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania Tregoje në hartë
00355697066689
https://admaiora.al/
Admaiora.al
  Online
00355697066689
Leaflet
Admaiora.al
Qera 400 EUR
OKAZION(Shitet Bar Restorant - Piceri) 0 EUR
Shitet VILE 130 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 600 EUR
Në fillim