Shitet Ambient Biznesi

1 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Admaiora.al 12 Nën 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Admaiora.al
OKAZION 25 000 EUR
Shitet TOKE 18 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 70 000 EUR
Shitet TOKE 90 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Hapësirat
Të tjera
Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit.Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Admaiora.al
Pavarësisht nëse po kërkoni pronë në shitje ose pronë me qira, Ad Maiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni direkt. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm disa sekonda. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania Tregoje në hartë
00355697066689
https://admaiora.al/

https://admaiora.al/pronat/shitet-105/

Admaiora.al
  Online
00355697066689
Leaflet
Admaiora.al
Shitet Apartament 1+1 61 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 650 EUR
Shitet Apartament 1+1 27 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 800 EUR
Në fillim