Servis13

Shitet nga: mario 08 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Ofrojme sherbime per biznese dhe familje ▪︎Instalime dhe sherbime elektrike ▪︎Servis celsash dhe bravash ▪︎Nderrime dhe riparime bravash ▪︎Hapje dyersh te blinduara ▪︎Hapje dyersh makine kur ke harruar celsat ose jan bllokuar 📲+355 69 33 50 186 📲+355 69 56 22 773 Adresa: Durres , plazh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim