Published: Mar 06 2020 04:29

Kapanon me qera

EUR

Published: Mar 06 04:29
Views: 7
Ambjente me qera per cfare do lloj biznesi. 1500m2 nji kate. Total 3000m2 kapanon+1500m2 ambjent I jashte. 2 porta kryesore qe bejn te mundur kthimin e cdo trajleri. Gjithashtu disponojme zyra dhe banjo ne cdo Kate, ambent I shtruar me helikopter l, linje tre favore,ashensor per mallrat deri ne tre ton, ambjente parkimi etj...
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
0698810249

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information