Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 08 2023 11:01

Okazion shitet hotel ne plazh durres

EUR

Publikuar: Qer 08 11:01
Shikime: 25
🔴 Shitet hotel ne zonen e plazhit
🔴 Hoteli ndodhet buze rruges kryesore
🔴 4 katesh , kati pare eshte bar restaurant
🔴 Hoteli ka 15 dhoma te mobiluara
🔴 Hoteli eshte me klientele prej vitesh
🔴 880 metra katror ndertim
🔴 500 metra troull
🔴 hoteli ka mundesi te ngrihet Dhe 2 Kate Sepse projekti ka qen 6 katesh.
🔴 50 metra nga deti

📍 Plazh durres
💶 1500€ metri katror (1320.000€)
☎️ +355 69 681 1888
☎️ +355 69 567 8983
Përshkrimi i linkut

Safe sale agency

Safe sale agency
Shitje-blerje-qira -pasuri te paluajtshme 
Cmime okazione 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Safe sale agency
Shitje-blerje-qira -pasuri te paluajtshme 
Cmime okazione 
355696811888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione