Publikuar: Mar 31 2023 07:18

JEPEN MAGAZINA ME QERA. FIER. 8100m2

Publikuar: Mar 31 07:18
Shikime: 11
Shitet ose jepet me qera ambiente biznesi ne Ferme Clirimi, Fier. Sheshi i objekteve perbehet nga 4 objekte:
Objekti 1 esht me siperfaqe 1100m2
Objekti 2 esht me siperfaqe 1000m2 dhe esht i sapo restauruar dhe gati per cdo lloj biznesi te mundshem si fasoneri,fabrike etj.Godina esht e pajisur me vinxh ure brenda.
Objekti 3 eshte me siperfaqe 550m2 dhe ka servise te ndara,dyqan dhe lokal gati per pune.
Objekti 4 eshte me siperfaqe 110m2 dhe esht i pershtatshem per ambjente zyrash.
Siperfaqa totale e tokes truall eshte 8100m2 me dokumenta te rregullta te hipotekuara.
Objektet ndodhen 3.7km nga qendra e Fierit ne aksin rrugor Fier-Seman,si dhe 1.5km larg autostrades se re.
Per cdo lloj informacioni kontaktoni ne nr. 0692088092 ose 0696677215
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
0696677215

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione