Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 15 2022 10:57

TEK NAIM FRASHERI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 15 10:57
Shikime: 115
TEK NAIM FRASHERI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion727
Jepet me qira dyqan i ndodhur ne nje nga zonat me te banuara te Tiranes, ne rrugen Naim Frasheri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin 0 . Ka fasade xhami dhe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore, Eshte i pershatshem per lloje te ndryshe aktiviteti biznesi si klinike dentare,zyre,dyqan etj,. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2524/tek-naim-frasheri-ambient-biznesi-per-qira-billion727.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione