Publikuar: Gush 10 2022 10:32

Rr.Dibres Qera Amb.Biznesi Vend Strategjik

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 10 10:32
Shikime: 579
Jepet me qera ambjent biznesi në rrugën e Dibres.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje te vecante.
Ka siperfaqe totale prej 85 m2, dhe eshte i organizuar ne 3 ambjente pune.
I pershtatshem per biznese te ndryshme.


Kontaktoni në 00355682896707
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione