Rr.Bilal Golemi

90 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Andi 03 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Tek Rr. Komuna Parisit (Bilal Golemi) jepet me qera nje lokal me oborr. Lokali per momentin eshte ne pune dhe ka klientele te rregullt. Oborri ka siperfaqe 200 m2 me gjelberim natyral dhe ambjent i brendshem 40m2
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione